Farmár Radovan Dulín (38) sa po opustení statku asi bude tešiť veľkej popularite. Už teraz je spomedzi všetkých súťažiacich označovaný za najväčšieho zvádzača a túto povesť si pravdepodobne plánuje udržiavať. Prečo inak by svoje žezlo lásky vytasil priamo pred ďalšou z farmárok?

Radove erotické harašenie začalo hneď v prvé dni kauzou s mladou východniarkou Mirkou, ktorá si však potom našla tiež ďalšiu obeť. Potom nasledovala v jeho zozname silikónová kráska Kristi, medzitým pikantné narážky na novú súťažiacu z východu Andreu či tajomné laškovanie v posteli so západniarkou Romanou. Počas pôsobenia na Farme sa teda, čo sa týka ženského pokolenia, takmer nezastavil, a už sa nenápadne predvádza pred ďalšou, pričom ho doma podľa jeho slov čaká snúbenica.

Svoju pýchu totiž bez hanby ukázal pri sprchovaní priamo pred očami kolegyne z východu Nicoletty Tóthovej. Tá si už síce na Farme našla taktiež svoju lásku v podobe Martina Mihálika, ale ako sa hovorí, čo oko nevidí, to srdce nebolí. Spomínané zábery si môžete pozrieť na videu nižšie, aj keď pochybujeme, žeby na niečo také bol normálny chlap zvedavý.

Radovan Dulín

Nicoletta Tóthová

Spomínané video nájdete >>TU<<

Foto: Farma.markiza.sk, YouTube