Nech robíte, čo robíte, stále to netrvá dostatočne dlho na to, aby ste dokázali uspokojiť svoju partnerku? Potom ste na správnej adrese. Vyskúšajte tieto jednoduché triky a vylepšite váš intímny život.

Ak aj vás už dlhšie trápi, že príliš rýchlo vyvrcholíte, máme pre vás riešenie. Existuje totiž niekoľko jednoduchých trikov (aj okrem rôznych tabletiek či pomôcok), ktoré môžete vyskúšať a ktoré vám pomôžu vydržať dlhšie.

Tréning

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Vo voľnom čase by ste si to proste mali urobiť (hoci aj tesne pred milovaním), aby ste potom dlhšie vydržali.

Predohra

Skúste sa venovať počas predohry vašej partnerke a dopriať jej čo najväčšiu rozkoš. Určite tým vzrušíte aj seba, no nie do takej miery, akoby ste išli hneď na vec, a tým pádom to bude celé trvať oveľa dlhšie.

Vyskúšajte niečo nové

Niekedy potrebujete jednoducho skúsiť inú polohu, inú predohru, iné miesto na milovanie a odrazu to robíte pol hodinu, ani neviete ako. Zmena môže skutočne prospieť.

Prezervatívy

Mnohí chlapi ich nepoužívajú radi, no verte nám, práve tento spôsob ochrany vám pomôže vydržať dlhšie. Kondómy jednoducho znižujú citlivosť.

Viac kôl

Ak ste už skúsili čokoľvek, no prvýkrát to napriek všetkým pokusom aj tak trvá len pár sekúnd či minút, robte to s partnerkou viackrát. Určite nepovie nie.

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Pexels.com