Mužské prirodzenie bolo stále predmetom mnohých debát, keďže ide o kľúčový reprodukčný orgán a akúsi pýchu našich tiel. Väčšina chlapov sa aspoň raz v živote zamyslela nad tým, či ich nástroj nie je príliš malý. A veríme, že mnohých z vás sa nám teraz podarí upokojiť! 

V tomto lockdownovom období sme sa rozhodli vás trochu potešiť, ak máte o sebe akékoľvek pochybnosti. Erotické filmy a rôzne pikantné videá totiž na chlapov aj ženy vytvárajú príliš prehnané nároky v rámci telesných proporcií, ktoré nie sú v reálnom živote ľahko splniteľné. A to sa dozaista týka aj veľkosti našich údov. Takže ak si myslíte, že ho máte príliš malý, tak čítajte ďalej.

Pri prezeraní si rôznych vedeckých štúdií na internete sme totiž zistili to, že z medicínskeho hľadiska sa za malý úd považuje až ten, ktorý v „kľudnom“ stave dosahuje veľkosť menej ako štyri centimetre a v stoporenom stave menej ako 7,5 centimetra. Navyše sa nielen vedci, ale aj väčšina žien zhoduje na starom známom, že na veľkosti naozaj nezáleží a ide najmä o techniku. Tak chlapi, už žiadne pochyby!

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Stačí dobrá technika a veľkosťou svojho nástroja sa už nikdy nebudete musieť zaoberať.

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com