Už v septembri štartuje na obrazovkách TV Markíza reality šou Farma, konkrétne v poradí už jedenásta séria. Ako už možno mnohí viete, pôjde o súboj hodnôt západu a východu, pričom sa proti sebe postavia dva tábory farmárov zo západného a východného Slovenska. A medzi farmárkami z východu určite každého chlapa zaujme mladučká bruneta z Košíc!

Hoci Farma 11 sa na našich TV obrazovkách objaví až v septembri, už teraz začali internetom kolovať prvé informácie o súťažiacich. Ako magazín pre mužov považujeme za našu občiansku povinnosť priblížiť vám to najkrajšie zo ženského osadenstva, čo najnovšia Farma ponúka. A rozhodli sme sa začať mladučkou brunetou Mirkou.

19-ročná Miroslava Csorbová pochádza z Košíc a študuje na Konzervatóriu Jozefa Adamoviča. Štúdium však prerušila a pracuje ako krupiérka. Podľa vlastných slov je srdcom východniarka a do Farmy sa prihlásila preto, aby spoznala nových ľudí a vyskúšala si vidiecky život.

Podarilo sa nám nájsť aj jej profil na Instagrame, kde má Mirka už teraz cez 500 followerov. Uvidíme, ako dlho sa na statku zdrží, ale nejeden z vás si už len kvôli nej určite prvé časti Farmy rád pozrie. Či?

Miroslava Csorbová Farma 11

Krátku video vizitku Mirky Csorbovej si môžete pozrieť – TU

Zdroj: Farma.markiza.sk | Foto: Instagram/Miim3s, TV Markíza