Trápnym situáciám sa naozaj nevyhnete ani počas posteľných hrátok. Špeciálne, keď si začnete s niekým novým, nemôžete ani tušiť, aké má vaša partnerka chúťky či úchylky. Muži sa priznali k tým najhorším veciam, ktoré si museli vytrpieť počas s*xu s novou babou.

“Mám rád, keď si to baba užíva. Avšak, keď sa začne smiať v tom najlepšom, naozaj neviete, čo si máte myslieť. Moja frajerka vždy dostane výbuch smiechu, keď už skoro bude. Prvýkrát to bolo naozaj prekvapivé.”

“Keď sa spravila, povedala: “No hurá! Vždy som predpokladala, že budem mať veľký počet partnerov, no ak je toto všetko, čo dokážete, nevidím v tom zmysel”. Cítil som sa naozaj ako idiot.”

“Spal som s krásnou gymnastkou – dokonalá tvár, perfektné telo, no mala menšie prsia. Počas toho, ako sme si to rozdávali v posteli, mi vraví: “Vieš, niektorí ľudia mi hovoria, že mám postavu ako môj mladší brat, no nie je to vtipné?” Úprimne… nebolo!”

“Udrela ma po zadku a povedala: “Kto je teraz koho defka?!” Naozaj som nevedel, ako odpovedať. V takejto situácii je 50-percentná šanca, že trafíte odpoveď a už som sa začínal báť, čo by sa stalo, keby odpoviem zle. Urobila to znova, no tentokrát zaútočila aj na moje bradavky a zvrieskla: “Odpovedz mi!!!” Naozaj som sa bál.”

“Pri s*xe na mňa vyliala fľašu so studenou vodou a povedala, že vraj som bol príliš rozpálený. Potom som v tej mokrej posteli musel spať.”

“Neustále mi dávala facky a už som nevedel, ako jej mám vysvetliť, že sa mi to nepáči.”

Tak čo, stále zvažujete známosť na jednu noc? 😀

Zdroj: Someecards.com | Foto: Pixels, Giphy, Pixabay