Budú na slovenskej rapovej scéne hovoriť päste namiesto tvrdých rýmov? Podľa najnovšej nahrávky, ktorú cez svoj oficiálny profil na Facebooku zverejnil petržalský raper Moloch Vlavo, sa vraj chystá niečo veľké! 

Raper Moloch Vlavo sa nedávno dostal do konfliktu so zvučnými menami slovenskej scény, akými sú Rytmus, Ego, Otis či P.A.T, keď vydal svoju hudobnú novinku menom BUM péler, v ktorej ostro kritizuje terajšie pomery slovenského rapu.

Dlho sa však zo svojho počinu, ktorý obsadil popredné miesto v trendoch na YouTube, netešil, nakoľko prišla odveta v podobe dissu Konfident Moloch, kde názor na vec vyjadrila trojica P.A.T., MegaM a Otis.

Najnovšie môžeme v nahrávke, ktorú Moloch Vlavo pridal na svoj oficiálny internetový profil, počuť príbeh jedného z jeho kamarátov odvolávajúceho sa na údajné informácie od P.A.T.-ovho DJ-a. Ten mu mal prezradiť, že sa Rytmus spolu s Egom snažia presvedčiť P.A.T.-a k tomu, aby vraj fyzicky Molocha napadol. Autor tvrdenia pridáva i niekoľko ďalších informácií, ktoré môžu fanúšikov slovenského rapu poriadne šokovať. Myslíte si, že sa video zakladá na pravde alebo je to len pokus, ako sa tak trochu zviditeľniť?

Foto: Facebook