Mohlo by sa zdať, že neprajnícke komentáre od nahnevaných ľudí už Dominiku Cibulkovú nijak zvlášť nerozhodia, avšak v prípade kauzy prednostného očkovania voči Covidu-19 je tomu celkom inak. Bývalá tenisová hviezda sa preto rozhodla všetkým vytrieť zrak, keď dodržala sľub a pripojila sa k odbernému tímu!

Záujemcovia o testovanie môžu v hlavnom meste zažiť prekvapenie, keď ich bude vybavovať jedna z najslávnejších slovenských celebrít. Po tom, ako sa Cibulková s manželom dopustili údajného pochybenia s prijatím vakcíny, ktorá ešte pre širokú verejnosť určená nebola, prichádza čas na veľké skutky.

cibulkova michal navara

Niekdajšie športové eso sa momentálne nachádza na mobilnom odbernom mieste v priestoroch  Národného ústavu detských chorôb v Bratislave, kde sa Dominika ujala dobrovoľníckej pomoci. Náplňou jej práce bude vykonávanie administratívnej činnosti pri klinike, kde sa očakáva prítomnosť negatívnych i pozitívnych osôb. Mamička chce vraj takýmto spôsobom nielen odčiniť škandalózne nedorozumenie, ale taktiež odbúrať z ľudí strach z očkovania proti koronavírusu.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

cibulkova prva linia

Zdroj: YouTube/HN televízia | Foto: YouTube/HN televízia, Instagram/Domicibulkova