V slovenských médiách aktuálne rezonuje téma zmeny pobytu trvalého bydliska Dominiky Cibulkovej. Naša najlepšia tenistka sa totiž rozhodla, že zakotví v Dubaji. Keď ale uvidíte, v akom luxuse si Domča zabezpečila svoje nové hniezdočko, prekrútia sa vám oči. 

Dominika Cibulková sa zaradila k športovcom, ktorí sa zo Slovenska odpratali kvôli tomu, aby zo svojich gigantických príjmov nemuseli odvádzať štátu rovnako gigantické dane. Po novom je teda z Domči občianka Dubaja, kde vraj našla miesto poskytujúce vynikajúce tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť.

Tenistka, ktorá pred pár dňami oslávila 29 rokov, si za svoj domov zvolila luxusný apartmán v päťhviezdičkovom obytnom komplexe Palazzo Versace vo štvrti Culture Village. Už z názvu vyplýva, že apartmány sú zariadené talianskym nábytkom na štýl Gianniho Versaceho a taktiež aj to, že ich ceny nebudú najnižšie. Slabšie povahy sa teraz možno trošku rozčúlia, dvojizbový byt s tromi kúpeľňami si môžete zakúpiť za minimálne 4 milióny dirhamov, čo je v prepočte 919 tisíc eur. Ak by sa vám ale takýto bytík málil, v ponuke nájdete i apartmány za 8 miliónov eur. Koľko presne Dominikine nové bývanie stálo, nevieme, no predchádzajúce sumy a taktiež aj fotky jej hniezdočka nasvedčujú tomu, že určite viac, ako väčšina Slovákov zarobí za celý svoj život.

Palazzo Versace

Fotky nového bývania Dominiky Cibulkovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, wikimedia.org