Odvetný zápas štvrťfinále Ligy majstrov medzi domácim Realom Madrid a Juventusom patril k tomu najlepšiemu, čo sme v tejto sezóne najlepšej klubovej súťaže sveta mohli vidieť.

Zatiaľ čo fanúšikovia kráľovského klubu oslavujú postup, podporovatelia „Bianconeri“ zúria. Dôvodom je kontroverzný moment z 93. minúty, ktorý rozhodol o postupe Realu. Benatiov zákrok v 16-ke na Vázqueza posúdil rozhodca Michael Oliver ako nedovolený a odpískal pokutový kop, čo neuniesol kapitán Juventusu Gigi Buffon a slovne inzultoval arbitra. Ten mu okamžite ukázal červenú kartu a populárny Gigi sa porúčal pod sprchy.

Katom „Starej dámy“ bol už tradične Cristiano Ronaldo, ktorý jedenástku s prehľadom premenil. Po zápase bol však najžiadanejším mužom u novinárov práve Buffon, ktorý rozdával rozhovory na všetky strany. Pri jednom z nich išiel okolo neho aj Cristiano Ronaldo a v tom prišlo niečo, čo je skvelým dôkazom športového ducha. Portugalský kanonier sa pristavil pri sklamanom Buffonovi, objal ho a následne sa s ním rozlúčil. Naozaj skvelé gesto od Cristiana Ronalda, nemyslíte?

Cristiano Ronaldo stretol Buffona po zápase

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj|Foto: Twitter