Kedysi bola detskou hviezdou a  všetko nasvedčovalo tomu, že má našliapnuté na úchvatnú hereckú kariéru. Prišli však problémy a Lindsey Lohan sa rokmi zmenila doslova na nepoznanie. Aha!

Niekdajšia detská hviezdička Lindsay Lohan (34) bola kedysi považovaná za miláčika publika. Už ako trojročná účinkovala v mnohých reklamách a neskôr aj v  niekoľkých seriáloch. Zlom prišiel v roku 1998, keď ju režisér obsadil do filmu „Pasca na rodičov“. Z filmu bol kasový trhák a mladunkú Lindsay zo dňa na deň vystrelil do šoubiznisu. Stala sa z nej hviezda. Nasledovali ďalšie filmy, najmä z produkcie Walta Disneyho. A s úspechom herečka postupne rástla aj do krásy a nafotila aj nemálo šteklivých záberov.

Ako to však vo veľa podobných prípadoch býva, sláva jej stúpla do hlavy. Prirodzene pekná herečka podľahla alkoholu a drogám a nezaobišlo sa to bez liečení, niekoľkých zatknutí a pribudla aj nejaká tá plastika. Čo sa týka jej hereckej kariéry, už viac nezožala výraznejší úspech, aj keď je pravda, že sa občas mihne v nejakom filme, kde sa snaží zaujať jej odhalenými prednosťami. Bohužiaľ sa obávame, že ak bude pokračovať v momentálnom životnom štýle, na svoje vtedajšie úspechy už nikdy nenaviaže. Škoda jej 🙁

Lindsay Lohan: Ako plynul čas

pasca na rodičov

lindsay lohan

mladá lindsay

lohan

prsatá lindsay

opitá lindsay

drunk lindsay

lindsay drogy

Foto: Twitter, Instagram, Facebook