Cristiano Ronaldo si svoj debut za turínsky Juventus pripísal už pred pár dňami v priateľskom zápase proti rezerve „Starej dámy“. Včera však absolvoval prvý „ostrý“ duel za JUVE a fanúšikovia si všimli jednu vec!

Juventus zavítal v rámci 1. kola talianskej Serie A do Verony, kde si zmeral sily s tamojším Chievom. Úradujúci taiansky majster si pripísal tesnú výhru 2:3, pričom debutujúci Cristiano Ronaldo odohral celý zápas, ale bez streleckého zápisu. V stretnutí mal niekoľko výborných šancí, viacero z nich mu však zneškodnil gólman Chieva Stefano Sorrentino.

Fanúšikov Juventusu však nesklamalo ani tak to, že CR7 neskóroval, ale post, na ktorý ho Massimiliano Allegri postavil. Ronaldo totiž hral osamoteného hrotového útočníka a podľa komentárov na sociálnej sieti sa viacerí fanúšikovia zhodli na tom, že to nie je presne to, čo 33-ročnému Portugalčanovi vyhovuje.

Podľa fanúšikov k sebe potrebuje ešte jedného útočníka, aby on mohol hrať pod hrotom, prípadne na krídle. V ideálnom prípade potrebuje k sebe takého forvarda, ktorý bude robiť tzv. čiernu robotu, akú odvádzal dlhé roky v Reale Madrid Karim Benzema. Súhlasíte s týmto názorom aj vy? Určite si pozrite zostrih Ronaldovej hry proti Chievu vo videu nižšie.

Cristiano Ronaldo debut Juventus vs. Chievo Verona

Zdroj: Givemesport.com | Foto|Video: YouTube, Streamable.com