Prestup Cristiana Ronalda do turínskeho Juventusu FC je najmedializovanejším transferom leta 2018. Samotnému Portugalčanovi sa navyše podarilo doslova zbúrať internet a za všetko môže jediná fotka v drese jeho nového klubu.

Krátko po oficiálnom predstavení Cristiana Ronalda ako novej posily Juventusu sa totiž 33-ročný Portugalčan pochválil snímkou v drese “Starej dámy” s popisom: „Forza Juve“. Tento záber si získal neuveriteľných 11,3 milióna lajkov, čím sa stal historicky siedmy najlajkovanejší post na Instagrame. Túto informáciu priniesol portál Give Me Sport.

Za zmienku však rozhodne stojí, že pred necelým dňom pridal CR7 na svoj Instagram video, ktoré ukazuje jeho a jeho spoluhráčov v drese Juventusu na pripravovanej hre od EA Sports FIFA 19. Tento príspevok si získal v priebehu pätnástich hodín rovnako 11,3 milióna lajkov a stále pribúdajú ďalšie. CR7 tak svojim prestupom valcuje sociálne siete, všetci sme zvedaví, či rovnakým spôsobom bude valcovať aj svojich súperov v talianskej Serii A.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Foto|Video: Instagram