Bývalá tenistka Dominika Cibulková a jej manžel boli uprednostnení pri prebiehajúcom očkovaní proti koronavírusu. Táto informácia okamžite pobúrila Slovákov a strhla sa vlna kritiky. Dominika neskôr na sociálnej sieti reagovala ospravedlnením a podľa jej slov malo ísť len o omyl. 

Tenistke škandál s očkovaním zrejme vrásky nerobí, keďže ešte v ten večer bola na prechádzke v meste s celou rodinou, a to napriek tomu, že na celom území Slovenska stále platí tvrdý lockdown. Podľa portálu Plus 7 dní mala byť rodinka z neznámeho dôvodu aj spolu s europoslankyňou Monikou Beňovou.

Počas tejto prechádzky ani jeden z partie nemal rúško a bezpečná vzdialenosť medzi nimi tiež nevyzerala na dva metre. A hoci Dominika a jej manžel už boli zaočkovaní, vakcína by mala vytvoriť plnohodnotné protilátky až mesiac od očkovania.

Monika Beňová sa pre Plus 7 dní vyjadrila, že sa len náhodou stretli a chvíľu sa zhovárali. To, že ani jeden zo zúčastnených nemal na tvári rúško, zdôvodnila tým, že sa práve lúčili a zosunuli si ich dole. Europoslankyňa ešte začkovaná nie je a o očkovaní Cibulkovej sa vraj nerozprávali. O Dominike si ale myslí, že je fair človek a verí jej, že pravidlá vakcinácie schválne neporušila.

 FOTKU Z PRECHÁDZKY BEZ RÚŠOK NÁJDETE >>TU<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: instagram.com/domicibulkova