Sú tomu už tri týždne, čo speváčka Dara Rolins a Rytmus oznámili koniec svojho sedemročného vzťahu. Touto správou zarmútili množstvo fanúšikov, ktorých však pekne ťahali za nos. Dvojica sa totiž vraj rozišla omnoho skôr!

Ak patríte medzi fanúšikov Dary a Patrika a sledujete ich účty na sociálnych sieťach, určite ste si všimli, že posledných pár mesiacov trávil každý čas po svojom a spoločné fotky na internete pribúdali len sporadicky. Ešte 8. októbra, v deň ich výročia, však speváčka postla romantický príspevok so srdiečkami venovaný Paťovi. Ako sa ale teraz ukázalo, hrala pekné divadlo rovnako, ako aj Patrik.

Podľa Darinho blízkeho zdroja, ktorý sa vyjadril pre Šarm, bol najznámejší pár slovenského šoubiznisu v tom čase už dávno rozídený. Malo sa tak údajne stať už pred rokom. „Dara a Rytmus sa rozišli už pred rokom a ona to niesla naozaj ťažko. Ten rok, keď už boli od seba, to ešte naoko hrali, pretože neboli pripravení oznámiť to verejne. Vedeli, čo sa spustí, takže cielene hrali divadlo,“ vyjadrila sa osoba, ktorá nechce byť z pochopiteľných dôvodo menovaná.

Dara Rolins

Zdroj: pluska.sk/sarm | Foto: Instagram