Ich rozchod doslova šokoval celú československú verejnosť a všetkých ich priaznivcov. Kým raper Rytmus si našiel ihneď novú lásku v podobe moderátorky Jasminy Alagič, speváčka Dara zatiaľ ostáva sama.

Dara Rolins aj napriek drsnému rozchodu s Rytmusom, kedy medzi nimi vznikla mediálna prestrelka, nehádže flintu do žita a na svojho rytiera túžobne čaká. Nemyslí si, že by mala ostať sama. Pre český Blesk sa vyjadrila, ako by mala vyzerať jej nová spriaznená duša. Čím všetkým by mal disponovať nový pán Dokonalý?

“Pozornosť, humor, veľkorysosť, empatia, lásku, životné prostredie, skúsenosť a v neposlednom rade tiež určitú noblesu a cit pre vec. Pokiaľ ide o fyziognómiu, mám rada chlapov, na ktorých je vidieť, že nesedia celý deň na gauči, za počítačom alebo v krčmách,” opísala Dara svojho “pána Božského”.

Za Rytmusom spálila všetky mosty a otecj jej dcéry Loly Matěj Homola v jej živote zohráva dôležitú rolu. “Matěj, na rozdiel od Patrika, bude do môjho života patriť vďaka Lole celý život. Ako muž-otec je preto pre mňa, alebo skôr pre nás, nenahraditeľný. A v tejto úlohe si vedie naozaj skvele.”

Dara Rolins

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram