Dlhoočakávaná svadba princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle sa v sobotu konečne zavŕšila a s úžasom ju sledovali ľudia po celom svete  Dvojica si povedala svoje áno na Windsorskom hrade, ktorý sa nachádza 40 kilometrov západne od Londýna. Ženích a nevesta však neboli jediní, kto na svadbe pútal pozornosť. 

Bývalý anglický futbalista David Beckham sa na kráľovskej svadbe ukázal spolu so svojou manželkou Victoriou, a to v obleku, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani samotný kráľ Anglicka (keby to teda nebola žena). Za svoj outfit zožal David obrovský úspech u ľudí z celého sveta, pričom mnohí sa na sociálnych sieťach nebáli tvrdiť, že zažiaril viac ako samotný princ! Súhlasíte?

David Beckhem na kráľovskej svadbe

David Beckham swag

David Beckham na kráľovskej svadbe

Foto: twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tyrion
V konečnom dôsledku tu po nás nezostane nič. Po mne ani po tebe. Všetci raz umrieme. Umrú aj naši blízky, umrú ľudia, čo nás poznali, naše profily na sociálnych sieťach sa stratia medzi miliónmi ďalších, svet ovládnu stroje a tento deň, kedy si čítaš môj profil a plytváš svojím časom nebude nikoho zaujímať. Preto nie je podstatné, čo je tu na napísané. Podstatné je, čo si odnesieš z mojich článkov a ako to aplikuješ do svojho života, aby si každý deň na sebe pracoval a robil ho lepším. To už nechám na teba.