Pár minút po finálovom triumfe Realu Madrid nad Liverpoolom sa Cristiano Ronaldo o sebe vyjadroval ako o hráčovi Realu Madrid v minulom čase a vyhlásil, že k svojmu budúcemu pôsobisku prezradí stanovisko v horizonte niekoľkých dní. Teraz je už o všetkom rozhodnuté, pretože CR7 poslal fanúšikom Realu jednoznačný odkaz!

Hoci si priaznivci Realu Madrid vo veľkom užívali oslavné momenty, takmer okamžite po finálnom hvizde sa začalo špekulovať o tom, že jedna éra Realu Madrid sa práve skončila. Na odchode by mohli byť Bale, Benzema, ale hlavne Ronaldo, ktorý sa v spomínanom pozápasovom rozhovore vyjadril spôsobom, akoby malo ísť o jeho posledný duel v drese Realu.

Počas včerajšieho dňa hráči “Bieleho baletu” dorazili z Kyjeva do Madridu, kde si užívali oslavnú ceremóniu so svojimi fanúšikmi. Práve vtedy sa slova ujal portugalský kanonier Ronaldo. Ten mal podľa citácie na portáli Goal prehovoriť, že ďakuje svojim spoluhráčom, trénerom a fanúšikom za to, že mu vždy dodávajú motiváciu na zlepšovanie sa a na dosahovanie veľkých víťazstiev. O Reale Madrid síce hovoril ako o najväčšom klube sveta, ale miestami jeho prejav pripomínal naozaj rozlúčku. Potom však prišla fantastická správa pre “Madridistas”, pretože im CR7 poslal jednoznačný odkaz: „Uvidíme sa aj o rok!“

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter