Počas sobotňajšieho moderovania súťaže krásy v susednom Česku sa známemu hercovi Martinovi Dejdarovi podarilo odfajčiť Daru Rolins. Speváčka, ktorá pri programe Miss vystupovala ako hosť, zrejme ani vo sne nečakala, že schytá na adresu svojho boľavého rozchodu s Rytmusom takýto odkaz!

Pokiaľ sa populárny herec Martin Dejdar stále snaží na obrazovkách vystupovať ako gentleman, tentokrát trošku prestrelil. Počas toho, ako českí televízni diváci hľadali novú kráľovnú krásy, sa mu podarilo dokonalo strápniť Daru Rolins. Tá sa pritom stále vyrovnáva s reakciami na jej rozchod s kráľom česko-slovenského rapu, ktorý ju v uplynulých dňoch vymenil za exotickú krásku Jasminu Alagič.

Krutý odfajč z Dejdarových úst nasledoval po Darinom speváckom vystúpení, ktoré aspoň trochu prebudilo divákov na inak nudnej akcii. „Či už chce, alebo nie, stále má rytmus v tele,“ zavtipkoval na účet popovej divy Dejdar. Nemiestna poznámka otriasla i reakciami obecenstva. A aj keď sa už možno speváčka nad prominentným rozdchodom povzniesla, Dejdar pri moderovaní očividne prekročil hranice slušnosti.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram