Nemec Michael Schumacher si svojho času získal srdcia tisícov motoristov a športových fanúšikov. Legendárny jazdec F1 bol doslova fenoménom okruhov, ale v posledných piatich rokoch čelí vážnym zdravotným problémom. Z posledných správ sú jeho fanúšikovia zdrvení!

O zdravotnom stave Michaela Schumachera sa veľa nepíše ani nehovorí, pretože jeho rodina úzkostlivo stráži akékoľvek informácie o jeho zdraví. Člen blízkej rodiny však pre anglický web Mirror teraz prezradil, ako vyzerá súčasný život legendárneho jazdca F1. Z jeho slov sú fanúšikovia zdrvení.

Michael sa nachádza vo svojom dome vo švajčiarskom meste Gland a je na vozíku. Podľa týchto informácií je zatiaľ jeho jedinou prejavenou emóciou to, keď si občas poplače pri pohľade na tamojšiu prírodu. Z komentárov na sociálnych sieťiach je vidieť, že mnohí fanúšikovia sa obávajú najhoršieho…

Michael Schumacher sa narodil 3. januára 1969 vo vtedajšom Západnom Nemecku v mestečku Hürth. Dodnes je najúspešnejším jazdcom v histórii F1, pretože získal až 7 titulov majstra sveta (1994,1995, 2000-2004). Zranenie, kvôli ktorému je dodnes vo vážnom kritickom stave, utrpel 29. decembra 2013 počas lyžovačky v Alpách.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: YouTube