Vo včerajšom farmárskom dueli podľahol Vladimír Hudáček (37) po tuhom boji Nikole Prstekovej (25) a so súťažou sa musel rozlúčiť. Väčšina divákov držala palce práve vypadnutému Vladovi a po dueli sa spustila vlna šokujúcich chlapských sĺz, ktoré nešlo zastaviť! 

Vlado bol obľúbený nielen medzi chlapmi na Farme, ale aj medzi divákmi. No to, čo predviedol po jeho prehre Gabriel Sedláček (22) čakal len málokto. Na oko chladnú rozlúčku so svojim dobrým kamarátom vystriedali potoky sĺz, ktoré boli u inak navonok drsného východniara veľkým šokom.

Gaba totiž dovtedy nezlomili ani urážky ostatných súperov či iné ponižovanie, ktorého si zo začiatku užil až až. No vypadnutie blízkeho človeka, akým bol pre neho Vlado, ho totálne dostalo. Spoločne s ním potom začali roniť slzy aj Martin Mihálik alias Robíňo a Rasťo Mojsej. Diváci sa v komentároch húfne priznávali, že tieto emotívne momenty prežívali podobne a vyslovili prianie, aby Vlado vôbec nemusel statok opustiť. Nuž, táto reality show je však naozaj nekompromisná a porazený exfarmár sa aj napriek veľkej snahe porúčal domov.

Emócie po včerajšom dueli

Foto: Farma.markiza.sk