Informácie o natáčaní a priebehu reality show Farma sa tento rok rozširujú až príliš. O tom, že Andrea “Deya“ Matejčíková vypadne ako ďalšia, sme vás informovali už týždeň pred jej samotným televíznym koncom a teraz vyplávali na povrch ďalšie prekvapivé správy! 

Vypadnutí súťažiaci z reality show Farma si nedávajú veľmi pozor na svoju aktivitu na sociálnych sieťach po odchode zo statku. To prezradilo práve spomínanú Deyu, ktorá sa začala prejavovať na Instagrame. A aj keď sa sprvu tvárila, že jej profil spravuje niekto iný, tak ľudia neboli takí hlúpi, aby sa týmito rečami dali obalamutiť.

Rovnako tak začala byť na svojom instagramovom profile nedávno zrazu aktívna aj Kristi Dali, ktorú môžu fanúšikovia ďalej sledovať na televíznych obrazovkách. A aj v jej prípade sa o jej osobný instagramový profil odrazu začal aktívne starať údajný admin, čo si opäť všimlo množstvo ľudí, ktorí to dali najavo aj v komentároch.

Údajný admin poslal na profile Kristi Dali ľuďom štipľavý odkaz.

Sociálnymi sieťami sa však začala šíriť tabuľka, ktorá odhaľuje priebeh súťaže na najbližšie dva týždne. Deya údajne za farmárku týždňa zvolí Ivetu a v ďalšom dueli sa proti sebe postavia Nicoletta Tóthová a Kristi Dali, pričom práve Kristi Dali by podľa týchto informácií mala vypadnúť.

V ďalšom týždni sa ku kreslu farmára týždňa dostane Radovan Dulín a z nasledujúceho duelu sa bude domov porúčať Nicoletta Tóthová po prehre s Nikolou Prstekovou. Budú tieto predčasné dohady rovnako pravdivé ako v prípade, keď vypadla Deya? To sa ukáže už v najbližších dňoch!

Tabuľka najbližšieho priebehu Farmy, ktorá sa šíri po internete.

Foto: Instagram/Kristidali, Facebook