Farma 11 bola od svojich začiatkov považovaná za príliš výzývavú, ale v posledných týždňoch sa na statku riešili väčšinou iné veci, než spoločné radovánky farmárov. Teraz ale prenikli na internet zábery zo spoločných chvíľ Rada s Kikou!

Najvýraznejším Farma párikom je určite dvojica Rado a Kika. Ich vzťah so všetkými okolnosťami, ako napríklad Radova snúbenica, jeho syn, či Kikin priateľ, zaujíma divákov asi najviac. Teraz portál Pluska.sk priniesol exkluzívne zábery z ich spoločných chvíľ a ako sa uvádza v texte spomínaného webu, kamery zachytili aj pohyb perín a dychčanie.

Rado sa k celej situáci vyjadril nasledovne: „Krásna noc. Užil som si ju brutálne. Fakt… Vedľa osoby, ktorú som spoznal, tak sme to aj zavŕšili tým, že sme sa rozlúčili, že sme tam mohli spať vedľa seba. Bez spacákov, bez smradu, bez všetkého, len tak… Úplne pre mňa top. Som sa cítil jak v saune, konečne teplo. Som spal holý, konečne, lebo roky spím nahý,“ cituje ho portál Pluska.sk. Spomínané zábery nájdete na linku nižšie.

Fotky z noci Rada a Kiky nájdete – TU

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Farma.markiza.sk