Televízia JOJ zaradila na jeseň opäť do vysielania populárnu šou o randení Take Me Out, kde si nezadaný chlap môže vybrať z 30 žien z Česka a Slovenska. Musí však prežiť ich nemilosrdné vyraďovanie, čo sa ani zďaleka nepodarí každému. Preto všetkých šokovalo, keď sa tam rozhodol prihlásiť týpek, ktorý vážil kedysi 200 kíl! 

Jirka z Českých Budějovic vážil podľa svojich slov niečo okolo 200 kíl, čo dokumentovali aj fotky na videu, ktoré sa premietalo priamo v štúdiu ešte predtým, ako sa Jirka objavil na pódiu. Niektoré z báb okamžite stlačili červené tlačítko, aj keď ešte nevedeli, čo je v skutočnosti Jirka zač.

V priebehu jedenástich mesiacov totiž schudol neuveriteľných 85 kíl a do šou Take Me Out si išiel posilniť svoje sebavedomie a chcel zistiť, či by bol po tejto premene schopný nájsť si lásku.

Jirka Take Me Out

Jirkovi sa nakoniec podarilo získať si srdce jednej z báb, ktorú ako jedinú neskôr uchvátil recitovaním svojej vlastnej básne. Tú podľa svojich slov zložil špeciálne pre prítomné dámy. Jeho vyvolená sa volá Sofia a v záverečnom videu sa vyjadrila, že práve on je človek, ktorému proste chcela dať šancu. V ďalších častiach sa určite dozviete, ako to nakoniec s Jirkom a Sofiou dopadlo a zatiaľ im môžete držať palce!

Jirka a Sofia

Foto|Video: Joj.sk