Reality show Farma sleduje naozaj obrovské množstvo ľudí a mnohí z nich sa často obúvajú do súťažiacich. Na Instagrame sa v posledných dňoch objavilo zopár vyjadrení, v ktorých viacerí ľudia písali o tom, že videli exfarmárku Karin Dvořákovú brať počas diskotéky tvrdé drogy. A ďalší do týchto obvinení zahrnuli aj Mirku Csorbovú (19) z poslednej Farmy 11! 

Karin Dvořáková sa po minuloročnej Farme X stala jednoznačne jednou z najznámejších súťažiacich pôsobiacich v akejkoľvek reality show. Jej párty, na ktorých sa pravidelne zúčastňuje, sú už legendárne, a exfarmárka sama seba s obľubou označuje ako magnet na kauzy. To, čím si prechádzala naposledy, by však nechcel zažiť asi nikto.

Na Instagrame sa totiž na jej adresu objavili obvinenia, že na záchodoch v známom klube v Banskej Bystrici brala pervitín. Na margo toho sa objavil ďalší podobný príbeh od človeka, ktorý zas tvrdil, že pri takejto činnosti videl Karin spoločne s Mirkou Csorbovou, ktorá pôsobila na nedávno skončenej Farme. Obe sa voči týmto slovám ostro ohradili a zistili, že náhla popularita so sebou prináša aj takéto nepríjemné úskalia.

Foto: Instagram/Karinnett, Farma.markiza.sk