Slávny americký svalovec a hviezda akčných filmov Dwayne Johnson len pred niekoľkými hodinami zdieľal video, v ktorom vyhlásil, že on a jeho rodina boli pozitívne testovaní na ochorenie Covid19. 

„Moja žena Lauren, moje dve dievčatá a taktiež ja sám sme boli všetci pozitívne testovaní na Covid19. Je to jedna z najťažších vecí, ktorej sme ako rodina museli čeliť a pre mňa obzvlášť, pretože moja najvyššia priorita je chrániť svoju rodinu a tých ktorých mám rád,“  zaznelo z úst herca, ktorý ďalej vysvetľuje, že už sú z najhoršieho vonku. „Všetci sa máme dobre, sme na konci tohto ochorenia, už nie sme infekční a vďaka bohu sme zdraví.” Jeho dcéry počas ochorenia nemali skoro žiadne symptómy.

The Rock tiež zdôrazňuje: „Bojujte proti tomuto vírusu. Dávajte pozor, koho si zavoláte do svojho domu, robte prísne opatrenia, noste rúška. Spravte to, čo sme spravili my, aby sme to prekonali. Urobili sme všetko, čo je možné, aby sme podporili náš imunitný systém, ktorý má za úlohu ničiť toxíny, infekcie a bojovať proti vírusom a ochoreniam. Jedzte vitamíny, antioxidanty a pite dostatok tekutín.” 

„Verím, že o rok sa svet zmení a o dva roky bude vyzerať radikálne inak. Verím v nádej, verím v optimizmus a verím v našich doktorov, epidemiológov a vedcov, ktorí tvrdo pracujú ,aby nám poskytli vakcínu,” uviedol Dwayne na konci videa.

 

Foto|Video: Facebook.com/DwayneJohnson