Emma Watson je britská herečka, ktorá sa preslávila najskôr ako Hermiona vo filmovej ságe Harry Potter, neskôr si zahrala v desiatkách ďalších filmov. Hoci Emma nepatrí k ženám, ktoré by pravidelne niečo pridávali na Facebook alebo Instagram, teraz urobila výnimku a prekonala všetky wannabe Insta hviezdičky!

V súčasnosti je bežnou praxou, že keď je dievča čo i len trošku pekné, tak už hneď sa mnohé z nich začnú vyzliekať na Instagrame, kde sa snažia získať čo najväčší počet lajkov či pozitívnych komentárov. Spomínaná Emma Watson (29) si nikdy nepýtala pozornosť takouto cestou a jej vyzývavé zábery sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky.

Nedávno však Emma fotila pre Vogue a hoci jej fotky majú od pikantných snímok poriadne ďaleko, napriek tomu za ne získala doslova milióny lajkov. Dve z jej fotiek pre Vogue mali cez jeden a pol milióna srdiečok, jej ďalšia fotka, na ktorej poďakovala každému, kto s ňou na tomto fotení spolupracoval, dostala bezmála 4 milióny lajkov. Nuž, necheme moralizovať, ale niektoré ženy by si z Emmy Watson určite mohli brať príklad, nemyslíte?

Emma Watson pre Vogue – 1,5 milióna lajkov

Emma Watson pre Vogue – 1,5 milióna lajkov

Emma Watson pre Vogue – 2,5 milióna lajkov

Emma Watson poďakovanie za fotenie pre Vogue –  Takmer 4 milióny lajkov

Foto: Vogue, Instagram/Emmawatson, YouTube