Každá jedna reality show sa vždy vyznačovala tým, že v nej nebola núdza ani o erotické momenty. Farma, jedna z najdlhšie vysielajúcich sa takýchto relácii na našich obrazovkách nie je, samozrejme, žiadnou výnimkou. A v dvanástej sérii nám to súťažiaci opäť naplno dokazujú! 

Sára Adamčíková (21) sa na Farmu 12 s podtitulom mesto vs. dedina najprv dostala ako dedinčanka. Erik Zahorjan (27) zase ako zarytý mešťan, ktorý chcel všetkých dedinčanov okamžite vyradiť. Nakoniec sa ich cesty spojili, podobne, ako sa spájajú cesty medzi slovenskými mestami a dedinami.

Títo dvaja holúbkovia si na Farme už niekoľko týždňov užívajú vzájomnú blízkosť, ktorú nedávno zakončili pohlavným stykom priamo pred televíznymi kamerami. A odvtedy takto šantia takmer každú jednu časť Farmy. Naposledy sa im stala menšia nehoda, keď Sáre počas takýchto „tanečkov“ skĺzol paplón a na chvíľu odhalila svoju prdelku úplne holú. To si môžete teraz pozrieť vďaka videu na konci nášho článku. A aj na ich predchádzajúcej konverzácii sa určite pobavíte!

Erik a Sára na Farme

Erik so Sárou na spomínanom videu >>TU<<

Foto: Farma.markiza.sk, Instagram/Farma.markiza