Priznajme si ako chlapci čestne a na rovinu, všetci pozeráme filmy pre dospelých. Niektorí párkrát do mesiaca, iní na dennej báze. Ale ak niekto tvrdí, že ich nepozerá, klame.

Mnohí majú už svoje obľúbené herečky či péčkové platonické lásky. Možno je medzi tou vašou i herečka Jenni Lee. Hoci svoj posledný film „Nadržané domáce paničky“ natočila v roku 2016, jej scény sú stále mimoriadne populárne. Veď v rebríčku obľúbenosti patrí brunetke spomedzi všetkých tých tisícok herečiek pre dospelých na slávnom „péčkoHube“ 119. priečka, a to nie je málo!

Jenni Lee v časoch najväčšej slávy

Jej P*rnHub profil má stále 45 000 odberateľov a jej snímky iba na tejto stránke majú okolo 135 miliónov pozretí. Vďaka filmom pre dospelých si teda kráska zarobila poriadny balík. Osud však k Jenni Lee, ktorá začala točiť ako 21-ročná, nebol príliš zhovievavý. Podľa viacerých zdrojov mala prepadnúť drogovej závislosti a tá ju dokonca dostala na ulicu.

Holandská televízia RTL natočila dokument, v ktorom ukazuje ľudí žijúcich v podzemných tuneloch Las Vegas, pričom drvivá väčšina z nich sú feťáci a alkoholici. Medzi nimi žije i Jenni Lee, vlastným menom Stephanie Sadorra. Podľa nej však život v podzemí nie je až tak zlý, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať: ,,Nie je to tak ťažké, ako by ste si mohli myslieť. Všetci sa tu navzájom rešpektujeme. Všetci sú tu k sebe dobrí, čo sa podľa mňa často nevidí.“

Jenni Lee dnes

,,Som tu šťastná. Mám tu všetko, čo potrebujem. Ľudia vás tu v podzemí viac akceptujú. Ťažkosti budujú kamarátstva,“ prezradila o svojom domove bývalá p*rnoherečka. Zdá sa teda, že 37-ročná Jenni sa už so životom bez tečúcej vody a s nulovým komfortom v tuneloch zmierila. Nuž, aj takéto osudy sa stávajú – z kedysi péčkovej superstar je dnes bezdomovkyňa, ktorá cestu z totálneho dna ani nehľadá…

Úryvok reportáže s Jenni Lee

Zdroj: Ladbible.com | Video: YouTube.com | Foto: Facebook, reprofoto YouTube