Rolls-Royce je značka s vysokými štandardmi a jej autá sú považované za vrchol prepychu. Upravovať takéto vozidlo je poriadne nákladná záležitosť a výsledok nemusí vždy pôsobiť kladným dojmom.

Dielňu West Coast Customs možno mnohí poznajú aj vďaka jej pomerne známej show „Pimp My Ride“ alebo „Vytúnuj mi fáro“. Svoje fáro si nechal vytuniť aj slávny spevák Justin Bieber. Jedná sa konkrétne o Rolls-Royce Wraith ročník 2018.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Auto si prešlo poriadnou prerábkou, najmä čo sa týka exteriéru. Chalani z WWC sa inšpirovali futuristickým dizajnom konceptu Rolls-Royce 103EX. Najväčšiu pozornosť pútajú kryté kolesá z lešteného kovu a svietiaca soška „Spirit of Ecstacy“, ktorou sú Royce povestné. To, či auto prešlo aj nejakými úpravami výkonu alebo či exterierové zmeny majú vplyv na celkovú váhu auta, známe nie je.

Interiér si veľkou premenou neprešiel. Až na pár detailov doladených k exteriéru sa na prvý pohľad podobá na sériovku. Do kufra auta pribudol obrovský reproduktor a audio systém bol celkovo posunutý na výšší level v štýle samotného West Coast Customs. Cenovka takejto vesmírnej lode nie je jasná, no za pôvodné auto by ste zaplatili viac než 400 tisíc eur.

Zdroj: instagram.com/westcoastcustoms