Počas prvého zápasu medzi Slovanom Bratislava a PAOK Solún (1:0) v predkole Európskej ligy, vybehla v 78.minúte na trávnik iba v podprsenke 19-ročná Samantha Prachař. Tá sa v poslednom rozhovore pre ProFutbal.sk priznala, že po tomto skutku zažila nepríjemné chvíle v cele predbežného zadržania! 

Samantha okorenila svojim výstupom dovtedy v celku nudný zápas, v ktorom o svojom víťazstve rozhodli Belasí až v nadstavenom čase, vďaka čomu idú do dnešnej odvety v omnoho lepšej pozícii ako ich súper. Odvážna Samantha však už tento gól nevidela, pretože v tom čase sedela v policajnom aute spolu s niekoľkými gréckymi chuligánmi. Potom ju čakal pobyt v cele predbežného zadržania, kde podľa svojich slov nepraje skončiť nikomu.

Strávila tam totiž štyri dni a na slobodu sa definitívne dostala až v pondelok: „Boli to najťažšie štyri dni v mojom živote. K ľuďom sa správajú príšerne, to prostredie a všetko okolo bolo strašné. Malá miestnosť, dve postele, k hygiene sa ani vyjadrovať nechcem. Žiadne okno, ani kontakt so svetom,“ povedala Samantha o svojich skúsenostiach pre ProFutbal.sk

Samantha Prachař na ihrisku počas zápasu

Polícia jej podľa informácii portálu ProFutbal.sk vymerala trest štyroch mesiacov vo väzení alebo pokutu 800 eur. Takisto má dva roky zákaz vstúpiť na akékoľvek športové podujatie na území Slovenska. To ju však pravdepodobne až tak netrápi, keďže podľa svojich slov sa v septembri plánuje odsťahovať do Anglicka. Na svoj instagramový profil navyše naposledy pridala fotky zo svojho krátkeho pobytu na ihrisku s popisom: „Ver či nie, užívala som si to…až moc“.

Zdroj: ProFutbal.skFoto|Video: Instagram/Samathaprachar, YouTube