Fanúšikovia katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona nemôžu uveriť vlastným očiam. Jedna z “nových” hviezd úradujúceho španielskeho majstra totiž podľa posledných správ odchádza do Číny. Brazílčan Paulinho sa vracia do klubu Kuang-čou Evergrande!

Čínska futbalová liga sa v posledných sezónach preslávila tým, že do svojich radov získala viacero zvučných mien svetového futbalu. Spomínaný Paulinho pôsobil v Číne v rokoch 2015-2017, keď tam odišiel po nevydarenom angažmáne v londýnskom Tottenhame. Jeho minuloročný príchod do FC Barcelona mnohých prekvapil, 29-ročný záložník sa však uchytil nielen na klubovej úrovni, ale darilo sa mu aj v brazílskej reprezentácii.

Posledné správy hovoria o tom, že Paulinho má do Číny prestúpiť na ročné hosťovanie. S Barcelonou má pritom zmluvu do júna 2021. Článok budeme aktualizovaž okamžite po oficiálnom zverejnení prestupu, čo má byť podľa viacerých webov otázkou niekoľkých (maximálne) hodín.

Aktualizácia článku: Paulinho oficiálne opustil Barcelonu a vrátil sa do svojho bývalého klubu Kuang-čou Evergrande, kde bude hosťovať do 30. júna 2019.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj|Foto: Twitter, Goal.com