Na futbalovú organizáciu UEFA sa valí obrovská vlna kritiky a môžu za to najmä viaceré sporné momenty zo semifinálových súbojov. Nevôľa fanúšikov stúpla ešte rapídnejšie po tom, čo UEFA predčasne oznámila meno víťaza Ligy majstrov!

Obidva semifinálové boje poznamenali vo veľkom chyby rozhodcov, ktorí neodpískali niekoľko jasných penált v súbojoch Liverpoolu s AS Rím a tiež v prípade zápasov Bayern Mníchov vs. Real Madrid. Už po semifinálových stretnutiach sa objavovali prvé náznaky nevôle fanúšikov, že UEFA stále odmieta v Champions League používať videotechnológiu VAR kvôli korupcii.

Ešte väčšie pozdvihnutie však spôsobil obrovský fail organizácie UEFA, ktorý sa jej zástupcom podaril pri príležitosti finálového zápasu. V ňom si zmerajú sily Liverpool FC a španielsky obhajca Real Madrid. UEFA totiž už mala na svojich oficiálnych stránkach uvedený anglický veľkoklub ako víťaza. Netrúfame si odhadnúť, čo sa to v tej v Lige majstrov momentálne deje, len dodávame, že spomínané finále je na programe 26. mája 2018.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj|Foto: Sportbible.com, Twitter