Superman je nepochybne najznámejším superhrdinom sveta. Čitatelia sa s odvážnym Kryptoňanom po prvýkrát zoznámili v roku 1938. Odvtedy patrí medzi najznámejšie značky na planéte a jeho komixové príbehy sa stali námetom pre niekoľko filmov a seriálov.

Christopher Reeve, Brandon Routh, Henry Cavill, to sú tie najznámejšie mená, ktoré si vo filmoch obliekli modrý kostým a vydali sa bojovať so zločinom. Superman sa však objavil aj vo svete seriálov. Slovenskí diváci si môžu pamätať seriál Lois & Clark: The New Adventures of Superman, ktorý štyri roky spríjemňoval nedeľné obedy divákov. Odvtedy sme mohli osudy ikonického superhrdinu sledovať len v kinách. Až doteraz.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Americká stanica CW uvedie 23. februára na trh premiérovú epizódu nového seriálu Superman & Lois, ktorý nám oboch predstaví v úlohe rodičov dvoch detí. Rolu Clarka Kenta si zahrá Tyler Hoechlin, zatiaľčo postavu Lois Lane stvárni Elizabeth Tulloch. Dvojica sa v minulosti objavila v niekoľkých epizódach sesterského seriálu Supergirl, ktorý kvôli klesajúcej sledovanosti čaká tento rok posledná, šiesta séria.

Zdroj: cbr.com | Foto: Facebook.com