Obrovský rozruch nedávno vyvolala snímka mladej Češky, ktorou sa jej priateľ Martin pochválil v skupine na Facebook-u venovanej turistike a všetkému, čo k nej patrí. Šárka, ako sa mladá žena volá, na nej totiž pózuje hore bez!

„Štvrtkový podvečerný Veľký Rozsutec, 1610 metrov nad morom, ľudoprázdno,“ zneli slová, ktoré Martin pripísal ku snímke zo slovenských hôr. To však ešte nečakal, akú melu svojim príspevkom spôsobí.

Množstvo rozzúrených Slovákov a Sloveniek totiž reagovalo prehnane a autora príspevku spolu s jeho priateľkou označili za ľudí bez rešpektu. Neprekáža im ani tak nahota mladej českej turistky ako najmä kríž, pri ktorom záber vznikol.

„Nemám nič proti dievčine, ale kríž je znakom pokory, a tam pokora chýba. Môj názor je, že chlapom sa búria hormóny, ale mne sa zastavuje rozum nad tým, že sa tam vyfotí hore bez pri kríži. Ak už sa chcela fotiť, tak mohla aspoň tak, aby kríž nebolo vidieť. Som veriaca a mám svoj názor na cirkev, ale toto proste prehnala,“ napísala na margo snímky jedna z komentujúcich. Vám sa sa fotografia páči alebo vás naopak uráža?

Foto: Facebook