Zrejme viacerým z vás neunikla informácia, že najznámejšia slovenská influencerka absolvovala v októbri náročnú plastickú operáciu. Zuzana Plačková si na vyhľadávanej ukrajinskej klinike nechala odobrať tuk z brucha, ktorý jej lekári následne vpichli do tváre. Okrem toho sa brunetke postarali o rekonštrukciu nosa a rozpustil jej pery.

Po operácii tváre, ktorá vyšla Zuzanu na neuveriteľných 30 000 eur, sa vynovená kráska na Instagrame dlhú dobu skrývala za filtre, nakoľko bola poriadne opuchnutá. S tým, ako však vyzerala tesne po zákroku, sa to ani zďaleka nedá porovnať. Úspešná podnikateľka sa koncom roka pochválila záberom, ktorý jej fanúšikom dozaista vyrazil dych.

Popri tom, ako si 28-ročná hviezda užívala sviatočné obdobie v rodnej Čadci, priaznivcom dala priestor na otázky, na ktoré odpovedala prostredníctvom fotografií. Šokujúcou snímkou z kliniky v Kyjeve tak vyjadrila reakciu, kedy sa cítila najhoršie. A boli to práve bolestivé chvíle po operácii, kedy ju „zdobili“ veľké opuchy, modriny a v neposlednom rade obväzy. Upozorňujeme, že obrázok, nachádzajúci sa na konci článku, je iba pre silnejšie nátury.

Zuzana Plačková

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Zuzanina FOTO tesne po operácii — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova