Slovenský majster svoju púť v najprestížnejšej európskej klubovej súťaži skončil. Trnavský Spartak nestačil v odvete na belehradskú Crvenu Zvezdu, ktorej podľahol 1:2 po predĺžení a bude sa snažiť preraziť do skupinovej fázy Európskej ligy.

Odveta Spartaka Trnava s Crvenou Zvezdou Belehrad nevyzerala vôbec zle. Aj keď prvý polčas bol na strane domácich poznačený mnohými nepresnosťami, do vedenia sa dostali po góle Mareka Bakoša ako prví. Radosť netrvala dlho, kedže o minútu bol už stav 1:1, teda rovnaký ako v Belehrade.

V opatrnom druhom polčase 18 000 divákov na štadióne Antona Malatinského gól nevidelo. Prišla však 98. minúta predĺženia a krutá rana pre trnavský Spartak. K lopte sa dostala najväčšia hviezda hostí Radonjič a zápas rozhodol.

Do Trnavy pricestovalo aj niekoľkotisíc fanúšikov Crveny Zvezdy – Delije, ktorí patria k najobávanejším v Európe. Pozrite si ich počínanie pred a počas zápasu.

Video|Foto: Instagram, Streamable.com