Médiá na Apeninskom polostrove sú plné nielen koronavírusu Covid-19, ale aj kauzy, ktorá sa objavila v talianskom futbale. Mladý 21-ročný reprezentant Nicolo Zaniolo sa totiž beznádejne zaľúbil do rumunskej modelky a herečky menom Madalina Ghenea (33). Následne medzi nimi údajne prebehol krátky románik, ktorý sa skončil neúspešnou žiadosťou o ruku a verejným posmechom.

Madalina zverejnila túto informáciu na svojom instagramovom profile, keď pod jedným z príspevkov napísala: „Nicolo a ja nie sme spolu.“ Táto rezervovanosť jej však dlho nevydržala a neskôr doplnila: „Zaniolo, zlatíčko, ja sa zasnúbim zvyčajne po ročnej známosti a nie po 25 dňoch.“ 

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

A čo na to mladý Nicolo? Ten po verejnom posmechu opustil svet sociálnych sietí, keď odkázal, že jeho život je na ihrisku a momentálne chce pokoj v duši. Údajne sa rozhodol odpojiť od online sveta a žiť len pre futbal, čo dozaista ocení aj jeho zamestnávateľ – bájny AS Rím.

Nicolo Zaniolo v drese AS Rím.

My predpokladáme, že takýto talentovaný borec si veľmi rýchlo nájde náhradu, ktorá prázdnotu v jeho srdci vyplní a chlad v jeho posteli teplom naplní. Vy si zatiaľ môžete pozrieť fotografie jeho bývalej priateľky Madaliny Ghenea a v závere fotogalérie pri jej pikantnejšom zábere pouvažovať, či naozaj stála za žiadosť o ruku po necelom mesiaci. Nuž, nevadí. Chalanisko vyskúšal, nabudúce bude múdrejší!

Madalina Ghenea

Odvážnejšie foto rumunskej modelky nájdete >>TU<<

Foto: Instagram/Madalinaghenea, Twitter