Gabriela Sedláčka (22) môžeme pokojne označiť za divácky najobľúbenejšieho súťažiaceho v televíznej reality show Farma. Ľudia si cenia najmä jeho úprimnosť a rozvážnosť, ktoré dopĺňa vtipnými poznámkami. Aj on sa na Farme viditeľne zaľúbil a to do jednej z najkrajších farmárok – do Romany Košťálovej (23). Tú však za hranicami statku netrpezlivo čaká tento exfarmár! 

Gabo sa od začiatku natáčania netajil svojimi sympatiami k príťažlivej brunetke, ktorá sa však počas súťaže zahrávala so všetkými chlapmi, ako sa jej zachcelo. Všetko to ale bolo v rámci jej premyslenej taktiky, no Gabovi to bolo jedno. Na Farme si spolu vystrojili aj fiktívnu svadbu a mladý východniar sa snažil svojej vyvolenej ukuť snubný prsteň. Dokonca sa objavili aj nepotvrdené informácie o tom, že obaja by mali byť v záverečnej finálovej trojici.

Po skončení pôsobenia na Farme však bude pravdepodobne všetko inak, keďže samotná Romana prejavovala náklonnosť k exfarmárovi Máriovi Krkoškovi (27). Ten sa nedávno na Instagrame vyjadril k celému ich vzájomnému “vzťahu“, aby tak odpovedal na nekonečné množstvo otázok svojich fanúšikov raz a navždy. A vyzerá to tak, že s Mário s Romanou si po jej návrate do reality budú mať čo povedať!

Mário Krkoška o vzťahu s Romanou

https://www.instagram.com/p/B44ih1zJmZz/

Foto: Instagram/Máriokrkoška, Farma.markiza.sk