Všetci fanúšikovia obľúbenej reality show Farma sa už tešia na dnešné večerné finále. Sily si v ňom zmerajú Gabriel Sedláček (23), Radovan Dulín (38) a Romana Košťálová (23). Ešte predtým však vyplávali na povrch zákulisné informácie o tajnej dohode medzi Gabom a Romanou!

Gabo je považovaný za veľkého favorita, keďže je aj medzi divákmi, ktorí budú hlasovať o víťazovi, najviac obľúbený. Samozrejme, zabudnúť však netreba ani na šikovnosť Rada a Romany, ktorú už niekoľkokrát počas Farmy ukázali. Gabo sa však podľa informácíi portálu Farma.markiza.sk dohodol s Romanou na tom, že v prípade výhry si 75 000€ rozdelia, čím obaja zvýšili svoju šancu na zisk.

V dejinách Farmy nie je také niečo ničím novým, keďže aj počas minuloročnej Farmy X došlo k podobnej dohode medzi víťazom Dominikom Porubským a finalistom Milanom Vysokaiom. Gabo však túto dohodu uzavrel pravdepodobne aj kvôli tomu, že je do Romany stále zaľúbený a podľa zverejnených správ dokonca ešte viac ako na Farme. Údajne ju totiž neustále bombarduje správami, kde jej posiela rôzne videá. Nuž, dnes večer to bude naozaj zaujímavé!

Farma finále upútavka

Foto|Video: Instagram/Romii_y, Farma.markiza.sk