Divočina v posteli sa zmenila na peklo potom, čo mladej brunetke uviazla v zadku kovová hračka. Nasledoval prevoz na pohotovosť a neskutočná hanba, keď ani pracovníci nemocnice nedokázali predmet z útrob dievčiny odstrániť. Verdikt znel hrôzostrašne, buď vyjde von prirodzene, alebo jej budú musieť odobrať časť čreva chirurgicky!

Emily Georgia, dvadsaťročná milovníčka kolíkov v riťke, poriadne prestrelila. Horúce posteľné hrátky sa zmenili na horor, keď si do zadku zasunula malé kovové d*ldo. Spolu s jej partnerom akosi nedomysleli, že koniec predmetu by mal z jej útrob vytŕčať, aby ho bolo za čo vytiahnuť von. Keď dievčina s delikátnym problémom prišla do nemocnice, mohla sa od hanby priam prepadnúť. Kovovú zátku nevedeli spočiatku vytiahnuť ani lekári!

Lekári náruživej Angličanke oznámili, že ak kovový kolíček z jej zadku nebudú vedieť vytiahnuť, znamená to pre ňu jediné – operáciu, po ktorej by sa vyprázdňovala do sáčku s vývodom z brucha. Pri zákroku by jej totiž museli odstrániť dôležitú časť čreva. Ak by zdravotníci dlho otáľali, čo so zaseknutou zadočkovou hračkou urobia, mohlo by okrem iného dievčine aj roztrhnúť črevo.

Príbeh ale nakoniec skončil happyendom, ako pre lekárov, tak aj pre zadok mladej Emily. Po hodinovom chirurgickom zákroku sa podarilo kovovú zátku odstrániť a dievča si ju dokonca vzalo domov, vraj na pamiatku.

Zdroj: dailymail.co.uk. adultstore.sk | Foto: Facebook