V rokoch 2003 až 2007 sa seriál O.C. California tešil obrovskej obľube nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Medzi hlavné herečky patrila aj Mischa Barton, ktorá si v seriáli zahrala Marissu Cooper. Ako sa za tie roky zmenila?

Seriál O.C. California pozerali pred rokmi tisícky tínedžerov. Najmä chalani milovali Mischu Barton, pretože bola poriadna kosť. Herečka si však od natáčania prešla rôznymi ťažšími etapami života.

Mischa zápasila so závislosťou na alkohole, drogách a rôznych tabletkách, až napokon skolabovala a skončila na klinike, kde sa liečila. To celé odohralo sa však odohralo pred desiatimi rokmi. Odvtedy sa ale aj tak nevyhla škandálom. Jej bývalý partner ju natočil počas súlože a dokonca predával ich šteklivé video…

No ale ani to jej nepomohlo vrátiť sa k filmovým hviezdam, lebo Mischa si zahrala už len v menej známych seriáloch. Mischa Barton má teraz 34 rokov a snaží sa o akýsi comeback. Či sa jej to podarí, je otázne, musíme ale uznať, že na tú chudú a krásnu kočku z O.C. California sa už veľmi nepodobá. Napriek tomu jej to však pristane!

Mischa Barton kedysi

Mischa Barton teraz

Foto: Facebook, Instagram/MischaBarton