Adolf Hitler nespáchal samovraždu a svoju vlastnú smrť iba nafingoval. To tvrdia renomovaní agenti CIA. Kam teda na konci druhej svetovej vojny nemecký vodca zmizol?

[sociallocker]O smrti nemeckého vodcu Adolfa Hitlera sa vedú nekonečné diskusie už niekoľko desaťročí. Zatiaľ za všeobecnú pravdu platilo to, že Adolf spáchal so svojou ženou Evou Braunovou samovraždu. Našlo sa však veľa ľudí, ktorí tvrdia niečo iné. Existujú teórie, podľa ktorých žil Adolf v Brazílii a oženil sa s černoškou alebo že utiekol do Argentíny.

Práve druhá možnosť sa javila vždy najreálnejšie, pretože do Argentíny si to na konci druhej svetovej vojny namierilo viacero velikánov nemeckej armády. V relácii na americkom historickom televíznom kanáli History Channel sa však dvaja bývalí agenti CIA Bob Baer a Tim Kennedy vyjadrili, že momentálne vyšetrujú okolnosti Hitlerovej smrti. Pri tejto príležitosti preštudovali viac než 14 000 historických dokumentov a dospeli k šokujúcemu zisteniu.

Spomínaní páni tvrdia, že Hitler skutočne nafingoval vlastnú smrť a spolu s Evou Braunovou a svojím pilotom Petrom Baumgartom odleteli do Argentíny. Pôvodne mal Führer síce odísť do Dánska, ale na poslednú chvíľu zmenil plány. Hoci doteraz sa verejnosť domnievala, že telá Hitlera a Evy Braunovej našli a spálili ruskí vojaci, podľa dvoch agentov CIA o tom neexistuje žiadny vierohodný záznam. Tvrdenie je o to závažnejšie, že títo dvaja agenti majú na svedomí chytenie niekoľkých vodcov Al-Káidy, medzi inými aj samotného Usámu Bin Ládina.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: YouTube