Ak aj vám chýba dostatočne časté milovanie a netušíte, čo môže byť dôvodom, možno by ste si mali prečítať tento článok. V prípade, že ste to väčšinou vy, kto to celé iniciuje a vaša partnerka nejaví príliš záujem, aj toto môžu byť príčiny.

Únava a stres

Aj keď „som unavená“ môže byť často iba výhovorka, omnoho častejšie je to pravda. Ak je totiž žena napríklad doma na materskej a celý deň sa stará sama o vaše ratolesti, je to skutočne vyčerpávajúce. Takisto môže byť v strese z práce a po celom dni si chce jednoducho vydýchnuť.

Nadbytočné kilá

Pribrala? Možno sa necíti vo svojej koži práve najlepšie a nechce, aby ste ju tak videli. Ak totiž nemá dostatočné sebavedomie, je pravdepodobne na seba príliš kritická a očakáva, že sa vám nebude páčiť. Uistite sa, že jej hovoríte dostatočne často, aká je krásna.

Uspokojenie

Toto je asi jeden z najdôležitejších dôvodov, ktoré môžete ovplyvniť aj vy. Ak vaša partnerka nezažíva počas milovania vyvrcholenie a je to celé skôr pre vaše uspokojenie, je jasné, že do toho nebude mať príliš chuť. Dajte si záležať, aby sa spravila aj ona a uvidíte, že to bude chcieť robiť častejšie!

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pexels.com