Ak sa niekto dá na herectvo, je jasné, že túži po sláve a publicite. Občas sa však v živote hereckých hviezd vyskytnú situácie, kedy by sa najradšej schovali pod koberec. A to práve prežívajú niekdajšie hlavné hrdinky obľúbeného seriálu Smallvile.

Zatiaľ čo Kristin Kreuk, ktorá hrala v známom seriáli o mladom Supermanovi Lanu, môže byť relatívne pokojná, jej kolegyňa Allison Mack má „prúser jak Brno“. Blondína, v seriáli postava menom Chloe, bola totiž zatknutá agentmi FBI v súvislosti s pôsobením v sekte zvanej NXIVM (číta sa nexium). A Allison Mack nebola len tak hocijakou rádovou členkou. Po zatknutí vodcu Keitha Raniereho minulý mesiac mala prevziať opraty spoločnosti práve ona.

Allison Mack

NXIVM pôsobili v Mexiku a zaujímali sa o mladé ženy, pričom v sekte sa odohrávala akási s*xuálna hra na „pána“ a „otroka“. Otrokyne mali plniť rôzne príkazy svojich pánov a napokon s nimi mali mať styk. Od týchto „slúžok“ sa očakávalo, že budú držať tajomstvo, inak budú verejne ponížené. Vodca Raniere a aj seriálová herečka Allison Mack sa mali zúčastňovať s*xuálnych rituálov, ktoré boli natáčané na video, pričom obete boli označené ich iniciálmi.

Kristin Kreuk

Podľa televíznej stanice NBC New York boli otroci úplne nahí, jeden z nich držal kameru a druhého „pán“ „značkoval“ rozpáleným ciachovadlom podobne ako dobytok. Neskôr došlo k rôznym príkazom, plneniu podradných úloh a napokon k s*xu. Zvrátenosti vyšli na svetlo sveta po tom, ako sa jedna z obetí rozhodla sektu opustiť. Hoci Kristin Kreuk podľa vlastných slov o ničom nevedela a sektu opustila už pred piatimi rokmi, zrejme je len otázkou času, kedy jej FBI s kopou otázok zaklope na dvere tiež.

Zdroj: Maxim.com, Nypost.com | Foto: Twitter