Prednedávnom Slovenskom otriaslo zatváranie všetkého, čo sa dalo a v súčasnosti sa okrem potravín nedá v rámci lockdownu nikam chodiť. Aj nadšenci cvičenia vo fitness centrách sa museli prispôsobiť a telesnú aktivitu presmerovať do svojich domovov. To sa nepáčilo ani známemu televíznemu trénerovi Marošovi Molnárovi, ktorý sa rozhodol do Extrémnych premien pozvať priamo hlavného hygienika! 

Ján Mikas je tento rok jednou z najviac skloňovaných osôb na Slovensku. Hlavný hygienik má na starosti množstvo, častokrát nepopulárnych, rozhodnutí, ktoré je však nútený prijímať za cieľom ochrany zdravia obyvateľov našej krajiny. To sa, samozrejme, mnohým ľuďom nepáči, či už sa to týka samotných fitness centier, alebo reštaurácii či barov.

Známy tréner Maroš Molnár to však zobral z iného konca a hlavného hygienika Jána Mikasa sa rozhodol pozvať do Extrémnych premien. Viacero ľudí si totiž na internete uťahuje z postavy tohto mohutného chlapa, a preto sa tréner Molnár rozhodol mu pomôcť. Mikas sa mu podľa posledných informácií sám ozval a povedal, že sa s ním o tom rád porozpráva. Možno sa teda po uvoľnení opatrení dočkáme aj veľkej premeny hlavného hygienika v šou Extrémne premeny!

Maroš Molnár o Jánovi Mikasovi

Zdroj: Extremnepremeny.markiza.sk | Foto: Extremnepremeny.markiza.sk, YouTube