Ak vás niekedy zaujímalo, koľko zarábajú tváre z televíznej obrazovky, pripravte sa na sumy, ktoré by ste zaručene ani len netipovali. Bežný smrteľník môže totiž o plate televíznych porotcov z populárnej show Superstar len snívať. Veľkým prekvapením je aj to, komu prischne za účinkovanie najtučnejší balík.

Zo zákulisia televízie Nova unikli podľa portálu extra.cz informácie o kráľovských zárobkoch porotcov a moderátorov speváckej show Superstar. Mastný zárobok prischne už tradične obávanému katovi – Paľovi Haberovi. Nemilosrdný spevák, vďaka ktorému sa kotúľali slzy po tvári nejedného súťažiaceho, zhrabne za porotcovanie sumu medzi 80 000 a 120 000 eur.

Aj keď sa najväčší balík ujde práve Haberovi, ani ostatní z jeho kolegov nemusia mať hlavu v smútku. Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Matej Ruppert si údajne polepšia okolo sumičky 40 000 až 60 000 eur pre každého. Sťažovať sa teda ani ostatok posádky Superstar nemá na čo.

Najväčšie prekvapenie sa ale koná práve pri zárobku moderátora Superstar 2018. Leošovi Marešovi sa vraj za uvádzanie speváckej súťaže na účte objaví cifra okolo 150 000 eur, a to sú už peniaze, z ktorých by sa nejednému Slovákovi zatočila hlava. Prinajmenšom by sa dal s týmto obnosom v peňaženke kúpiť pekný byt vo väčšom meste a ešte by zvýšilo aj na auto. Pekná výplata za pár mesiacov práce, čo poviete?

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook