Pamätáte sa ešte? V roku 2015 sa McGregor a Björnsson stretli v írskom Dubline, aby si spolu zacvičili a v ringu vykúšali nejaké tie zápasnícke ťahy v kamarátskej atmosfére. Samozrejme, o niekoľko mesiacov nato sa McGregor začal chváliť, ako si s ním poradil a že ani tak veľký chlap naňho v ringu nemá. Björnssonovi to chvíľu trvalo, no na nakoniec predsa len zareagoval.

Počas YouTuberskej show „OffTheBall“ si islandská hora Hafþór Júlíus Björnsson zaspomínal aj na Conora McGregora. Ako sám povedal, pokojne by ho polámal, vraj mal minimálne dve príležitosti, počas ktorých ho mohol, ľudovo povedané, poskladať. Lenže Björnsson neostal iba pri spomínaní. „Doneste mi šortky, zatvorte nás do klietky a budeme spolu zápasiť znova,“ povedal, pričom uštipačne dodal: „Koľko by asi taký zápas trval? 10 sekúnd a možno iba 5″. The Mountain je v súčasnosti vo forme, o čom svedčia jeho posledné tituly v súťažiach The World’s Strongest Man, Europe’s Strongest Man a the Arnold (Schwarzenegger) Strongman Classic.

Ako by ste tipli výsledok, ak by išli títo dvaja páni proti sebe zápasiť podľa pravidiel UFC? Skončil by McGregor ako Oberyn Martell? 😀

Conor McGregor verzus The Mountain

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: maxim.com | Foto: instagram.com