Nie je to tak dávno, čo sa portugalský futbalový velikán Cristiano Ronaldo stal novou posilou talianskeho majstra Juventusu FC. Jeho spoluhráčov však ohromil tým, čo robí na každom jednom tréningu turínskeho mužstva!

O Cristianovi Ronaldovi je známe, že za svoj úspech vďačí najmä extrémne tvrdej práci a sebadisciplíne. Viacero futbalových velikánov sa už nechalo počuť, že jeho pracovná morálka prevyšuje všetkých ostatných profesionálov a dôkazom týchto slov sú aj posledné správy z Turína, kam CR7 prestúpil toto leto z Realu Madrid.

Hráči Juventusu FC sú podľa tamojšieho žurnalistu Gianniho Balzariniho neustále šokovaní tým, čo robí Ronaldo na každom jednom tréningu „Starej dámy“. Zatiaľ bol totiž vždy na hracej ploche prvý spomedzi svojich spoluhráčov a zakaždým odchádzal ako posledný. Kým ostatní hráč sa pripravujú v šatni na tréning, 33-ročný Ronaldo už zarezáva na ihrisku. Keď ostatní odchádzajú unavení po tréningu späť do šatne, CR7 stále zostáva na ihrisku. Vždy!

Ronaldova motivácia a disciplína je skutočne ohromujúca a tieto správy o jeho pracovnej morálke nedávno potvrdil aj jeho nový spoluhráč Douglas Costa. Ronaldo navyše vraj výborne zapadol do tímu, pretože hráči Juve do každej sezóny nastupujú od nuly a nehľadia na to, ako boli úspešní v minulom ročníku. Toto je presne aj mentalita Cristiana Ronalda, ktorý, ako sa zdá, chce svoj nový klub dotiahnuť nielen k zisku deviateho titulu zo Serie A v rade, ale tiež k triumfu v slávnej Lige majstrov.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube