Pornoherečka, hviezdička viacerých amerických šou a vôbec prvá zmluvná modelka Hustler’s Video bola minulý utorok nájdená bez známok života vo svojom kalifornskom dome. Čas smrti je určený na pol piatej popoludní miestneho času, príčina je však predmetom vyšetrovania. Strašný nález bolo súdené objaviť práve herečkinmu manželovi.

Jessica Jaymes je meno, ktoré by vedeli s presnosťou identifikovať predovšetkým mnohí muži. Stala sa totiž aktérkou obrovského množstva filmov pre dospelých, ale aj modelkou pánskych časopisov. V priemysle pôsobila od roku 2002. Netrvalo dlho a prostredie si zamilovala natoľko, že založila svoje vlastné štúdio Spizoo.

Z nádejnej vojačky kráľovná filmov pre dospelých

Rodáčka z aljašského hlavného mesta Anchorage, ktorá sa mohla pochváliť aj českými predkami, študovala na vojenskej akadémii v meste Roswell v Novom Mexiku (toto mesto je preslávené zakázanou Zónou 51 – uzavretou oblasťou spojenou s konšpiračnými teóriami o mimozemskej havárii). Po promóciách sa na tri roky stala učiteľkou. Veľmi skoro si však uvedomila, že táto cesta nikam nevedie. Rozhodla sa preto pre kariéru, ktorej zostala verná až do konca života.

„Všetkých vás ľúbim…“

Prvým krokom kariéry bola voľba umeleckého pseudonymu. Kým sa ako Jessica už narodila, priezvisko si vymyslela na základe mena svojho vtedajšieho milenca Jamesa. V priemysle pre dospelých sa jej darilo už od samého začiatku. Nielenže aktívne natáčala a produkovala filmy, ale s obľubou pôsobila aj na sociálnych sieťach. Vo svojom poslednom poste na Instagrame pozdravovala svojich fanúšikov z dovolenky: „Všetkých vás ľúbim a dúfam, že si všetci užívate najlepší se* v živote!“ Osudnými sa jej s najväčšou pravdepodobnosťou stali srdcové problémy, s ktorými bojovala celý svoj život.

Zdroj: People.com | Foto: Facebook/jessicajaymesfans