Zamiloval sa do ženy staršej o pätnásť rokov. Nuda? Ani zďaleka, ak ide o herečku, ktorá na plátne predviedla najznámejší striptíz vo filmovej histórii. Napriek tomu zrejme Asthon Kutcher, hviezda seriálu Dva a pol chlapa, nečakal, že bude mať doma dovolené takmer všetko. A tak zostal poriadne prekvapený, keď navrhol, aby si do postele priviedli tretiu osobu a Demi Moore mu na to povedala: „Prečo nie?“

Chvíľu sa zdalo, že sú spolu naozaj šťastní. Na spoločenských akciách sa na seba zamilovane usmievali a podnikali spoločné aktivity akoby sa ich vekový rozdiel ani netýkal. Čo sa však dialo za dverami ich spálne? O tom Demi šťavnato porozprávala vo svojej novej autobiografickej knihe.

Ashton Kutcher a Demi Moore.
Vyzerali tak spokojne! A pritom sa v ich posteli každú chvíľu objavovali cudzí ľudia.

Posteľ plná cudzích ľudí

„Robila som prvé aj posledné, aby som zo seba urobila ženu, akou ma chcel mať,“ posťažovala si na stránkach vlastného diela Inside Out, ktoré dosiaľ nedostalo slovenskú podobu. Keď teda Ashton prišiel so smelým návrhom na okorenenie si manželského života, rozhodla sa, že mu ukáže, aká skvelá a zábavná vie byť. Dnes sa za to hanbí. „Boli to všetko fajn ľudia, no i tak to bola chyba. Zaplavoval ma čudný pocit potupy a studu. Nemohla som sa zbaviť dojmu, že celá tá vec je čisto moje zlyhanie,“ priznala sa Demi, ktorá na posteľové epizódky spomína len veľmi nerada. Pre jej manželstvo totiž boli začiatkom konca. Ten nastal, keď jej Ashton povedal, že prizvanie tretích osôb do ich života medzi nimi odstránilo bariéry, ktoré sa neprekračujú. Následne sa rozhodol vymeniť staršiu ženu za omnoho mladšiu milenku – a bolo po všetkom.

Ashton Kutcher Dva a pol chlapa.
Ashton vo svojom živle?

Šťastie v náručí ďalšej krásky

Pre herečku znamenalo toto temné obdobie zlom. Po dvadsiatich rokoch abstinencie sa rozhodla bolesť utopiť v alkohole, opiátoch a podobných látkach. Dostalo ju to až do nemocnice, kde sa ocitla potom, ako to na istej párty prehnala s rajským plynom. V tej chvíli sa od nej odvrátili jej tri dcéry aj ich otec – bývalý manžel Bruce Willis. Pochopila, že takto to ďalej nejde – prečo by sa mala utápať v sebaľútosti, keď sa jej bývalý Ashton už medzičasom stihol oženiť so svojou starou láskou Milou Kunis? Rozhodla sa dať si opäť dokopy život. Dnes už, zdá sa, má dosť síl, aby o ťažkej minulosti otvorene hovorila. Znova sa baví s dcérami, objavuje sa v spoločnosti a podľa správ z decembra minulého roka má v živote aj novú lásku – srbskú štylistku Mashu Mandzuku, ktorej dieťaťu zastupuje akúsi druhú mamu. Čo viac jej môže chýbať ku šťastiu?

Ashton Kutcher a Mila Kunis.
So svojou súčasnou manželkou Milou Kunis tvoria obľúbený pár. Inú krásku má zas v posteli samotná Demi.

Zdroj: Mirror.co.uk, People.com | Foto: Facebook/demimoore, Facebook/dvaapolchlapa, Facebook/ashtonandmila, YouTube